The Met Leather

 

Hakkımızda

Hakkımızda

THE MET LEATHER görsel yazılı medya aracılığı ve ürün kalitesiyle birlikte tanınmış bir marka haline geldi. Her geçen gün daha gelişen teknoloji, hayatın her yönüyle değişirken, THE MET LEATHER da bu değişimi faaliyetleriyle yansıtmaya devam etmektedir. Sürekli büyümeyi kendine ilke edinen, istikrarlı gelişimini ve kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren THE MET LEATHER, kuruluş tarihinden günümüze kadar geçen zaman diliminde güven ve kalite sloganını hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

VİZYONUMUZ

Ürün, hizmet, güven ve kalitede yüksek standartlara ulaşarak gerek iç piyasada gerekse dış piyasada güvenilen ve tercih edilen bir marka olmak için tüm gayretimizle çalışmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı olmak kaydıyla müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve dünya moda trendini göz önünde bulundurmak firmamızı ve müşterilerimizi farklı kılacak ürün ve hizmeti sunmak. Kalite yönetim standartlarına uymak ve bunu sürekli hale getirmek. Satış sonrası hizmetimizle güvenirlik sağlamak ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ilk tercihi olmak suretiyle gerek çalışanlarımıza gerekse müşterilerimize değer katan bir şirket olmaktır.